Росіяни влучили “Ланцетом” у ліцей в Новгороді-Сіверському

22 червня 2026 | Катерина
Зранку 22 червня російські війська атакували Новгород-Сіверський на Чернігівщині. Зокрема, зафіксовано влучання по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського.
Новгород-Сіверський державний ліцей
імені К.Д.Ушинського
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
“Близько 7:15 ранку російські окупанти атакували місто Новгород-Сіверський. Зафіксували влучання російського баражуючого боєприпасу “Ланцет” по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського. Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибиті вікна та пошкоджені двері”, – зазначив Олександр Селіверстов.
Інформація про потерпілих не надходила.