Росіяни обстріляли житлові будинки у центрі Новгорода-Сіверського

26 червня 2026 | Катерина

Сьогодні, 26 червня, близько п’ятої ранку ворог атакував житлову забудову у центрі міста Новгород-Сіверський, використавши БПлА типу «Молнія».

Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється.
Внаслідок влучання пошкоджено дах, вікна та фасад житлового приватного будинку. Крім того, наслідки вибуху зафіксовано й у багатоквартирному будинку.

пошкоджений будинок вибиті вікна