Сновські «Робокотики» представили Чернігівщину на STEM-фестивалі у Києві

25 червня 2026 | Катерина

Команда Robokotiki зі Сновського ліцею №1, здобула перемогу у номінації «Основні Цінності» на Всеукраїнському STEM-фестивалі робототехніки.

діти робокотики СТЕМ
Сучасний фестиваль ROBOTICA + ROBOFIRST проходив у місті Києві і зібрав 25 найкращих команд з різних куточків України. Це фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій у сфері освіти.
У складі команди переможців – Матвій Камко, Варвара Карнаушенко, Павло Тулуп, Ярослав Дрозд та їхні тренери – Софія Ляба й Віктор Зотік.
Їхня нагорода є свідченням не лише технічних знань та творчого підходу, а й справжнього командного духу, взаємоповаги, підтримки та наполегливості. Саме ці цінності допомогли нашим учасникам досягти такого чудового результату.