«Вранці гроші – ввечері стільці, ввечері гроші – вранці стільці», – щось подібне відбувається і з перспективою будівництва в Чернігові сміттєпереробного заводу. Адже в міській раді говорять, що для того,щоб будувати такий завод, не вистачає необхідного законодавства. Буде відповідне законодавство – можливо, буде й завод.