Галю і Валю всі у селі так називали ще із школи. По прізвищах – довго, а так для сільських було все зрозуміло: Галя – дідова дочка, а Валя – бабина. Навіть вчителів у школі іноді так поривало назвати їх по вуличному. Хто ж не знав, що дівчата не рідні, а зведені сестри, міг би сприйняти їх за двійнят – одного зросту, у майже однаковому одязі. Правда, у 80-х минулого століття одяг у селі був майже однаковий. Що привезли у магазин, те і купили дівчатам. Бувало і так, що хтось із старших називав їх навпаки. Бабина Валя на те лиш усміхалася, а дідова Галя – сердилася. Така вона, непроста за характером була дівчинка…