Уночі 16 серпня в селищі Ладан Прилуцького району сталася смертельна ДТП. Загинув 20-річний пасажир автомобіля Kia. За попередніми даними поліції, 28-річний водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Драгер показав 1,89 проміле алкоголю.

Під час руху однією з вулиць Ладана водій виїхав на узбіччя, після чого автомобіль перекинувся. Пасажир загинув на місці.
Водія поліцейські затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил дорожнього руху водієм у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть людини.
Водієві загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі та позбавлення права керувати транспортними засобами на такий самий строк.