|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:05 | 02.21.2024

Бізнес обурений свавіллям податківців

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у брифінгу в медіацентрі ОВА.

4537567863Проблемні питання, які виникли у сумлінних платників податків у взаємодії з податковою в області, винесено у публічну площину. ,Аргументували скарги безпосередньо керівники, а також головний бухгалтер потужних підприємств. Задля виправлення ситуації відповідні листи від ОВА буде направлено і до центрального офісу Державної податкової служби України.
Підприємці, заручившись підтримкою ОВА, запрошували до мирного діалогу керівництво податкової. Та, на жаль, врегулювати ситуацію таким чином не вдалося: на останню зустріч керівництво ДПС в області не з’явилося. Тож, Президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов зазначив, що підприємці вимушені переходити до більш радикальних методів. Це був останній раз, коли чернігівський бізнес намагався врегулювати шквал скарг на непрозорі процедури запитів, перевірок, блокування податкових накладних тощо з в.о. чернігівської обласної податкової Ю.Твердохлібом. Вимога бізнесу Чернігівщини до ДПС України — це зміна керівництва податкової області на більш професійного керівника з кращою, прозорою репутацією.
Голова «Асоціації роботодавців Чернігівщини» Сергій Берестовий акцентував, що через створення перепон для роботи бізнесу, деякі підприємці перереєстровують його в інші регіони, де більш доброзичлива атмосфера.
Як зауважила голова правління ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика Наталія Романовська, підприємці краю встояли в часи активної фази повномасштабного вторгнення. Одні з перших відновилися відразу після звільнення області. Бізнес хоче працювати на благо Чернігівщини, а не шукати варіанти релокації.
Марина Пастушенко, головний бухгалтер ПБП «Вимал», навела конкретні факти створення необґрунтованих перевірок, які значно загальмували роботу підприємства.
В’ячеслав Чаус звернувся до податківців: «Відчепіться від бізнесу! Займайтеся вивченням правомірності витрат бюджетних коштів, підрядниками, процесами відбудови. Перевіряйте комунальні підприємства, структурні підрозділи ОВА. Двері відчинено». Також він запросив контролюючі органи долучитися до робочої групи «Прозорість і підзвітність» при ОВА.

Схожі матеріали (за тегом)