|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:42 | 06.23.2024

Опубліковано в Суспільство 7:31 черв. 23 2024

Чернігівці Наталії Яковенко – сорок років, і вона постійно читає нашу обласну газету «Чернігівщина». Адже це видання – її улюблене! От і цього разу пані Наталія взяла участь у нашому розіграші призів, передплативши «Чернігівщину»; надіслала копію квитанції про передплату до редакції, вказавши свої ім’я, прізвище та по-батькові, адресу й номер мобільного телефону. І цього разу їй поталанило, бо Наталія стала тепер переможцем щотижневого розіграшу і одержала десять кілограмів цукру в подарунок!

Опубліковано в Суспільство 9:28 черв. 22 2024

В рамках реалізації міжнародного проєкту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Семенівська міська рада отримала значну допомогу у вигляді технічного обладнання від Європейського Союзу та уряду Федеративної Республіки Німеччина через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Опубліковано в Суспільство 8:48 черв. 22 2024

Команда Платформи пам’яті «Меморіал» спільно із краєзнавчим музеєм Ічні працює над створенням «Цифрового меморіалу» громади, який вшановуватиме пам’ять загиблих захисників і цивільних жителів під час російського вторгнення. І це перший подібний проект в області.

Опубліковано в Суспільство 14:38 черв. 21 2024

Під таким закликом відбувся днями благодійний концерт у Щаснівському сільському будинку культури.

Опубліковано в Суспільство 9:06 черв. 21 2024

У селі Стольне Менської громади випускники 11-го класу місцевої школи зробили свій випускний вечір благодійним. Відвідати це свято діти запросили своїх односельчан. Проте, аби на нього потрапити, потрібно було задонатити для ЗСУ.

Опубліковано в Суспільство 0:47 черв. 20 2024

Чернігівцю Артему Хряпову (позивний «Мураха») – 45 років. І він звитяжно воює з російськими загарбниками з 2015-го. Пройшов усі кола пекла на Донбасі, отримав поранення та контузію, однак переконаний: окупантів можна й потрібно «перемолоти» та повністю вигнати з рідної української землі. Артем Леонідович, який раніше зовсім не мріяв бути військовим, хоче перемогти і далі служити в ЗСУ.

Сторінка 1 із 344