Нова станція вже працює за адресою:
Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу.
«Якість пального залишається нашим пріоритетом. На всі станції ми постачаємо пальне з провідних нафтопереробних заводів Європи та США, а завдяки власній логістиці можемо забезпечити справедливу ціну», – зазначають у компанії.
Нагадаємо, раніше UPG вже відновила роботу АЗС в інших районах Чернігівщини – зокрема у Ніжині та Прилуках.