Для реанімаційного відділення придбані приліжкові монітори пацієнта для контролю та моніторингу основних фізіологічних параметрів у дорослих та дітей. Це кардіограма, частота дихання та пульсу, насиченість крові киснем, температура, та інші необхідні параметри. Вартість обладнання – 140 тисяч гривень. Всі монітори пацієнта будуть підключені до комп’ютера, що дасть змогу на відстані контролювати стан здоров’я одночасно шести хворих.
Акушерсько-гінекологічне відділення отримало іригаційний насос для лапароскопічних операцій. Оптимальне регулювання тиску і параметрів потоку забезпечує полоскання тканин і ефективну аспірацію рідини під час лапароскопічних процедур. Кошти на обладнання виділили з районного бюджету.

Інфекційне відділення КНП «Корюківська ЦРЛ» отримало новітній кисневий концентратор NewLife, виробництва США. Кисневий концентратор дозволить лікарям надавати якісну медичну допомогу хворим з ураженням легенів, в тому числі хворим на COVID-19. Вартість кисневого концентратора – 120 тисяч гривень. Кошти виділені з обласного бюджету.
Сніжана БОЖОК