У Другій міській лікують клітинною PRP-терапією

11 квітня 2019

Пригадуємо ще зі шкільних уроків біології: тромбоцити – це невеличкі клітини крові, такі собі резервуари факторів росту. Кількість тромбоцитів у PRP-концентраті сягає двох мільйонів на мікролітр, тоді як нормальна концентрація тромбоцитів, що циркулюють у вашій крові, не перевищує 200 тис. на мікролітр.

Як прокоментував В’ячеслав Рибачук,  судинний лікар-хірург, PRP-концентрат отримують із вашої власної крові. 
PRP-клітини виробляють у спеціальному апараті у присутності пацієнта та під контролем лікаря. Оскільки ці клітини виділені з вашої власної крові, то вони ізольовані від ризику передачі захворювань і не викликають алергічних та побічних реакцій.
PRP+VEGF-терапія застосовується:
– при лікуванні хронічної ішемії нижніх кінцівок як наслідок атеросклерозу, ендартеріїту або цукрового діабету;
– вона стимулює зростання нових судин, прискорює регенерацію тканин, збільшує дистанцію ходіння без болю;
– після операцій на артеріях нижніх кінцівок вона достовірно знижує больовий синдром, стимулює регенерацію тканин і ріст нових капілярів для лікування трофічних виразок і ран різної етіології;
– вона сприяє більш швидкому та якісному загоєнню трофічних виразок, ініціює відновлення здорового шкірного покриву для лікування посттромботичної хвороби;
– вона нормалізує мікроциркуляцію в кінцівках, покращує венозний відтік, стимулює загоєння сполучної тканини.

Наші контакти: м. Чернігів, вул. 1 Травня, 168-Б, відділення серцево-судинної хірургії ЧМЛ №2, тел. 95-60-76 .