На відкритті поліцейської станції також були присутні керівник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко та міській голова Ратан Ахмедов. Саме він вручив ключі від станції дільничному офіцеру Олександру Мірошниченку.
– Ми всіляко підтримуємо відкриття поліцейських станцій. Так, у Наумівці ми відремонтували приміщення та забезпечили необхідними меблями і оргтехнікою поліцейську станцію, — говорить Ратан Ахмедов.
– Дільничний офіцер Олександр Мірошниченко буде максимально наближений до всіх потреб громади і найперший реагуватиме на будь-які правопорушення та повідомлення громадян, буде запобігати і протидіяти злочинності, – зазначив Володимир Нідзельський.
У підпорядкуванні дільничного Олександра Мірошниченка не лише Наумівка, а й більше 19 прилеглих населених пунктів Корюківської громади. Офіцер має 9-річний досвід роботи дільничним, тому повністю готовий до виконання всіх своїх завдань у громаді та чудово знає її проблематику.