Цю роботу ТОВ «Земля і Воля» робить з року в рік. Вони займаються ремонтом доріг, незважаючи на складну ситуацію в країні, і особливо дбають про людей, котрі проживають у сільській місцевості, бо для села дорога – це дорога життя. Потрібно своєчасно підвезти дітей до школи, завезти хліб і продукти в магазини, зручним повинен бути доїзд «швидкої допомоги» та рятувальників.

Жителі села Ярославка високо цінують турботу ТОВ «Земля і Воля» та особисто керівника щодо ремонту доріг, високої орендної плати, благоустрою, допомоги ЗСУ.
Леонід Яковишин – це ЛЮДИНА епохи, він щоденно у праці, у науковому та життєвому пошуку. Бажаємо шановному Леоніду Григоровичу міцного здоров’я, довголіття, здійснення всіх задуманих планів під мирним небом.
Перемоги нам усім!
Староста Ярославського старостинського округу Ганна ЮХНО