Двох директорів лікарень Чернігівщини підозрюють у зловживанні

24 червня 2026 | Катерина

Прокуратура повідомила про підозру двом директорам лікарень Чернігівщини у зловживанні службовим становищем.

прокуратура підозра

За програмою медичних гарантій лікарі одного з медзакладів мали мінімум 48 разів на рік відвідувати вдома пацієнтів. Проте насправді вони приїжджали лише 3-4 рази на рік, а деяких пацієнтів взагалі не відвідували, тобто послугу фактично не надавали або надавали менше обіцяного. При цьому отримували оплату як за повне виконання обов’язків.

У другому закладі фахівець виїхав за межі України у 2024 році, а фінансування програми продовжувалося.

Таким чином, державному бюджету було завдано збитків на понад 2,8 млн гривень.

Підозрюваним загрожує до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та штрафом.