Прокуратура повідомила про підозру двом директорам лікарень Чернігівщини у зловживанні службовим становищем.

За програмою медичних гарантій лікарі одного з медзакладів мали мінімум 48 разів на рік відвідувати вдома пацієнтів. Проте насправді вони приїжджали лише 3-4 рази на рік, а деяких пацієнтів взагалі не відвідували, тобто послугу фактично не надавали або надавали менше обіцяного. При цьому отримували оплату як за повне виконання обов’язків.
У другому закладі фахівець виїхав за межі України у 2024 році, а фінансування програми продовжувалося.
Таким чином, державному бюджету було завдано збитків на понад 2,8 млн гривень.
Підозрюваним загрожує до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та штрафом.