В селищі Понорниця Новгород-Сіверського району молоді хлопці врятували подружжя пенсіонерів з палаючого будинку.
Пізно ввечері 23 червня селищі Понорниця сталася пожежа в житловому будинку. На щастя, поруч опинилися небайдужі люди, які не розгубилися у критичній ситуації і допомогли господарям вибратися з палаючого удинку.
«21-річний хлопець разом зі своїми друзями, повертаючись додому, помітили дим, що виходив з-під даху оселі. Усвідомивши небезпеку, молоді люди негайно викликали рятувальників та кинулися на допомогу мешканцям. Діяти довелося миттєво, адже на кону були людські життя. Через вікно молоді люди витягнули з будинку 80-річну жінку, яка не могла самостійно пересуватися. Одразу після цього допомогли залишити небезпечну зону її 85-річному чоловікові»,- повідомляють в управлінні ДСНС в Чернігівській області.
Невдовзі на місце виклику прибули рятувальники ДСНС та вогнеборці місцевих пожежно-рятувальних постів селища Понорниця і села Авдіївка. Завдяки злагодженим діям пожежу вдалося швидко ліквідувати та не допустити поширення полум’я на сусідні будівлі.
