|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:54 | 08.07.2022

Валентина Огієнко увійшла до книги при успішних жінок України

Напередодні Нового року вийшов з друку десятий випуск книги «Успішна жінка».

Цей український інформаційно- видавничий проект щороку під своєю обкладинкою збирає величезний масив інформації про жінок, які визначають долю нашої країни. У 2020 році у виданні проекту надруковано інформацію про 52 мешканок України, діяльність та активна громадянська позиція яких дає їм право бути відомими на всю країну. Однією з таких жінок є керівниця Смолинського торфобрикетного заводу Валентина Огієнко.

ogienkova

Проект «Успішна жінка» був заснований з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок у житті країни. До участі у ньому запрошуються жінки - керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці. Так цьогоріч до списку успішних жінок потрапила жителька Гончарівської об’єднаної територіальної громади, керівниця Смолинського торфобрикетного заводу Валентина Огієнко. Жінка, яка за понад 30-річний стаж пройшла довгий шлях від працівника цеху до директора заводу. Вона - взірець сучасного керівника, який може гуртувати колектив, поєднати мудрість і молодість, створити настрій спільної відповідальності. Під її керівництвом завод запрацював з новою потужністю. Адже очолити завод їй довелося в найважчі його роки. Колектив довірив їй це право - бути директором, і не помилився. На роботі у Валентини Володимирівни - залізна дисципліна. Керівниця вимоглива насамперед до себе та до підлеглих, і в той же час справедлива та уважна до кожного свого працівника. Життєве кредо пані Валентини: «Бути людиною у всьому і завжди».
Вступним словом привітав успішних жінок і Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин. І це неспроста, адже в заснованому і очолюваному ним колективі ТОВ «Земля і Воля» трудяться сотні жінок-спеціалістів своєї справи.
До речі, декілька років тому однією з героїнь цього інформаційного видання про успішних жінок України стала і виконавчий директор ТОВ «Земля і Воля» Валентина Чернякова, яка пройшла пліч-о-пліч з Леонідом Яковишиним і всім трудовим колективом нелегкий шлях від заснування і становлення «Землі і Волі» до знаного не лише на Чернігівщині, але й по всій Україні господарства.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)