|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:28 | 12.04.2021

Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати

16 жовтня кандидати в депутати Чернігівської обласної ради від партії «Рідний дім» Сергій Чубовський та Василь Нестерук, які представляють інтереси жителів Бобровицького краю, та кандидат на посаду міського голови Бобровицьої ОТГ від партії «Рідний дім» Тетяна Ковчежнюк зустрілися з виборцями в селах Ярославка, Стара Басань та Піски.

1aakandy

Сергій Чубовський, Тетяна Ковчежнюк, Василь Нестерук

 

У ході зустрічі обговорювали питання капітального ремонту доріг, водозабезпечення, ремонтів та реконструкції дитячих садочків та шкіл, відкриття нової амбулаторії та багато інших не менш важливих питань. Мешканці всіх трьох сіл висловили свою вдячність і Тетяні Ковчежнюк, і Василю Нестеруку за увагу до проблем їхніх сіл, за підтримку у вирішенні господарських питань, а також у розвитку культурного та спортивного життя.

1aaganyux«Тетяна Миколаївна і наші депутати дуже допомагають нам, – говорить староста села Ярославка Ганна Юхно. – Вони завжди відгукуються на всі проблеми, і немає такого, що пообіцяють і не роблять. До кабінету Тетяни Миколаївни ми ніколи не боїмося заходити, вона завжди рада нас бачити. І відразу каже, що можна вирішити сьогодні, що через тиждень, а що – через місяць. Вона ніколи не дає пустих обіцянок. Ми були сільрадою з бюджетом у 800 тисяч на рік. Цих коштів вистачало на утримання сільради, будинку культури, дитячого садочка – і все. Минулого року міська рада виділила кошти і зробила нам нову дорогу біля школи і церкви. Вона обійшлася в 1 мільйон 400 тисяч».

Та не лише дякували люди аграріям і голові за всі ті добрі справи, які вони роблять для жителів сіл, а й просили допомоги. У Пісках, наприклад, зробили реконструкцію навчального закладу, зробили їдальню в школі, але зараз є проблеми з Інтернетом. Директор Пісківської школи звернулася з проханням допомогти підключити швидкісний Інтернет і відразу знайшла підтримку аграріїв, які пообіцяли вирішити це питання.

Під час зустрічі з людьми велику увагу звернули депутати і на той факт, що ці вибори пройдуть по зовсім іншій системі. І сьогодні Бобровицькому району, який по суті вже став частиною Ніжинського, необхідно обрати до обласної ради своїх депутатів, які б відстоювали їхні права, а не Ніжинщини.

 

1aazustr

Зустріч із виборцями у Ярославці

 

«Дуже важливо, щоб у Чернігівській обласній раді люди мали представника зі свого краю. Адже саме там віршуються питання розподілу грошей на райони. Цього року наші депутати змогли залучити чимало бюджетних коштів на розвиток Бобровицького району, – сказав нині чинний депутат Чернігівської ради і кандидат в депутати облради нового скликання Сергій Чубовський. – Нині ситуація складається таким чином, що Бобровицького району вже немає, а ми відносимося до Ніжинського району, тому зараз надважливо, щоб в обласній раді були представники від Бобровиці, щоб була своя команда. Адже коли є команда однодумців, то легше добиватися результатів і відстоювати права своїх людей. Тож хочу закликати всіх голосувати не за 300 гривень, якими сьогодні деякі кандидати купують голоси людей, а по совісті. Адже якщо зараз ці кандидати порушують закон, дають хабарі, то як вони можуть відстоювати той закон? Тому я вас прошу: не продавайте свої голоси».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)