|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:46 | 06.13.2024

У чернігівській «районці» – нова керівниця

Днями голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая представила колективу Чернігівської центральної районної лікарні нову генеральну директорку. Нею стала Інна Валентинівна Фесенко.

Тривалий час Чернігівську центральну районну лікарню очолював Дмитро Руденко. Він з 2009 року був тут головним лікарем, а потім і генеральним директором.

З першого дня повномасштабного вторгнення головний лікар разом зі своїм колективом та хворими перебував у лікарні, а після звільнення Чернігівщини докладав максимум зусиль для відновлення медзакладу. Влітку Дмитро Руденко звільнився з лікарні за власним бажанням.

drudenok

Внаслідок бойових дій на Чернігівщині в лютому-березні 2022 року Чернігівська центральна районна лікарня зазнала руйнувань. Було майже знищене все поліклінічне відділення та серйозно пошкоджені чотири із десяти корпусів. Проте за допомоги і підтримки благодійних організацій та держави, вдалося відновити все, окрім поліклініки. Наразі перед закладом постає інший виклик, адже в цьому році лікарня була визнана Міністерством охорони здоров’я як кластерний заклад.

«Це велика відповідальність і наполеглива праця. Кластерність закладу вимагає зусиль, мудрих рішень для підтвердження отриманого статусу, а тому має розвиватися, впроваджувати нові напрямки надання медичної допомоги відповідно до запитів населення, потребує кадрового підсилення та оснащення сучасним медичним обладнанням, – говорить начальник управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Лінник.

tekuzmo

Представляючи нову керівницю, Тетяна Кузнецова-Молодчая зазначила, що ця посада є відповідальною як з точки зору функціонування підприємства, та і збереження колективу, адже професійні медичні кадри – це велика цінність.

«Тридцятирічний досвід роботи в галузі охорони здоров’я дозволить Інні Валентинівні виважено і з розумінням ставитися до всіх завдань і викликів сьогодення задля розвитку лікарні», – підкреслила Тетяна Степанівна.

infesenko

Відомо, що Інна Валентинівна Фесенко ще до початку російсько-української війни жила та працювала в Луганській області. Після окупації Донбасу жінка переїхала до Севєродонецька. Вона створювала заново і тривалий час успішно очолювала ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Луганській області».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото з мережі

Схожі матеріали (за тегом)