|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:54 | 07.24.2024

Глобус Ніжина

Кулю, на якій зображений Ніжин з його величними святинями, що потопають у зелені скверів та алей, створила ніжинська майстриня Ніна Кущенко. Панорама міста неначе відзнята з висоти пташиного польоту.

1globus«Ніжин для мене є містом, у якому я усвідомила, що бути художницею – це моє. Я зрозуміла, що хочу жити серед картин, серед аромату фарби,йце – моє маленьке щастя. Ніжин – місто, в якому народився мій син. У кожного з нас тут є своя орбіта: будинок, родина. Ми щодня обертаємося навколо повсякденних проблем, побуту, а хочеться, щоб люди помічали й цінували красу, яка є навколо нас. Кожне місто – це маленький Всесвіт!», – наголосила художниця.

Пані Ніна над глобусом Ніжина працювала майже півроку. Майстриня хотіла не лише відобразити на цій кулі свій маленький всесвіт, а й передати якомога точніше його велич і красу.

У доробку ніжинської художниці – понад тисяча картин! Вони прикрашають приватні колекції українців та іноземців. Багато з них присвячені саме Ніжину, який є невичерпним джерелом її творчості.

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)