|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:06 | 07.13.2024

Суд над ексочільником Сновська

Колишнього міського голову Сновська Романа Зуба судять за підозрою у виправдовуванні збройної агресії Росії проти України. Його справу розглядають у Щорському районному суді.

zubas27 червня прокурор Сергій Домашенко мав зачитати обвинувальний акт, проте підозрюваний клопотав про призначення йому безоплатного захисника, тож у справі зробили перерву на час пошуку адвоката.Про затримання Романа Зуба повідомила 24 лютого Служба безпеки України. У повідомлені йшлося, що під час окупації області російськими військами ексголова вирішив продемонструвати окупантам, що готовий до співпраці.
"Для цього почав поширювати в Інтернеті дописи, в яких хотів дискредитувати Сили оборони та популяризував терористичні організації «Л/ДНР»", — розповів Сергій Домашенко.
За словами прокурора, незадовго до широкомасштабного вторгнення Романа Зуба звільнили з Бориспільської колонії, де колишній посадовець відбував покарання за отримання хабаря у 18 тисяч гривень. Гроші він отримав ще перебуваючи на посаді міського голови. У 2014 році Романа Зуба засудили до п’яти років позбавлення волі. Поки тривали суди він втік з України до Росії, де прожив три роки. Нині Зубу загрожує обмеження волі на строк до п’яти років, або ж позбавлення волі на той самий строк.

Схожі матеріали (за тегом)