|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:32 | 04.14.2024

Відремонтують стадіон у Носівці

Легкоатлетичний стадіон спортивної школи Носівки нині у незадовільному стані і проводити спортивні заняття та змагання не завжди вдається на належному рівні. Цей спортивний об'єкт планується капітально відремонтувати

1nosivksЯк розповів Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, сьогодні у КПНЗ «ДЮСШ» навчаються 311 учнів у 29 навчально-тренувальних групах. Проводяться турніри з футзалу, мініфутболу, футболу, першість з легкої атлетики, змагання з легкоатлетичного триборства. Жителі громади тут можуть грати в теніс, шашки, шахи, волейбол, крім того, серед місцевих популярна скандинавська хода та інші види спорту. Тож, на капітальний ремонт 400-метрового легкоатлетичного стадіону КПНЗ «ДЮСШ» Носівської міської ради дуже чекають. Адже, відбудуться кардинальні зміни на краще: поле стадіону, спортивна інфраструктура та місця для тренувань стануть сучасними та комфортними. Буде облаштовано стандартну кругову бігову 400-метрову доріжку навколо спортивного ядра та на 6 доріжок на прямому відрізку. Розмітку бігових доріжок передбачається виконати з дотриманням вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.
Доріжки, південний сегмент спортивного ядра, доріжки для стипль-чез (steeplechase - скачки з перешкодами, в легкій атлетиці біг на 3000 метрів з перешкодами) матимуть поліуретанове покриття. Також на новому стадіоні будуть яма для стрибків у довжину, сектор метання спису, сектор штовхання ядра, сектор метання дису (молота), сектор стрибків у висоту, сектор стрибків з жердиною, яма з водою для бігу «стипль-чез» в середині віражу. Також запроектовані нові дренажні лотки з підключенням до дощової каналізації стадіону.
Загальна кошторисна вартість проєкту складає 8,59 млн грн. Реалізація даного проекта буде здійснюватися за рахунок коштів ДФРР у сумі 5,7 млн грн та співфінансування з бюджету Носівської міської ради у сумі 2,86 млн млн. Наразі, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», проводиться процедура відкритих торгів.
Також цього рокупередбачено капітальний ремонт стадіону «Колос» у Борзнянській громаді.

Схожі матеріали (за тегом)