|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:21 | 02.23.2024

Одинадцять голів за два тижні

За останні два тижні в Чернігівській області відбулася ціла низка нових призначень.

Президент Володимир Зеленський провів кадрові ротації у керівництві районних державних адміністрацій Чернігівської області. За останній тиждень травня своїми указами призначив одинадцятьох голів. Тож хто вони – нові керівники районів? Знайомтеся!

 

portfelУ Городнянській районній державній адміністрації керівником став 34-річний Денис Камко. Має дві вищі освіти: педагогічну та юридичну. З 2016 року працював у органах влади Городнянського району на різних посадах. З 2018 року і до призначення головою РДА працював спеціалістом І категорії, юристом юридичного відділу Городнянської міськради.

Ще не встигши приступити до виконання своїх обов’язків, новопризначений голова вже встиг стати учасником онлайн-скандалу. Все через фото з пораненим вовком, яке Денис Камко виставив у соцмережі.

Головою Козелецької райдержадміністрації став 57-річний Юрій Заславський. Чоловік 9 років працював заступником міського голови Остра. Має досвід роботи керівника у підприємствах з обслуговування та ремонту транспорту та сільськогосподарської техніки. З 2016 року Юрій Заславський був першим заступником голови районної державної адміністрації. З 2019 року виконував обов’язки голови райдержадміністрації.

Ріпкинську райдержадміністрацію очолила 52-річна Людмила Позняк. Жінка має юридичну та економічну освіту, а також вищу освіту за спеціальністю «Державна служба». З 2007 року працювала на керівних посадах Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області. З березня 2020 року і до призначення обіймала посаду керівника Ніжинського міськрайонного суду у Чернігівській області.

У Срібнянському районі керівником райдержадміністрації став Олександр Коваленко. Олександр Володимирович має чималий управлінський досвід. Має вищу педагогічну освіту. З 1994 по 2002 рік працював на різних посадах Срібнянської райдержадміністрації. Двічі був заступником голови райдержадміністрації.

Прилуцькою райдержадміністрацією керуватиме 33-річна Олеся Кісленко. Закінчила Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя. З 2009 року працювала вчителем у Яблунівській ЗОШ І-ІІІ ст. З 2011 року працювала методистом, а потім – головним спеціалістом відділу освіти Прилуцької державної адміністрації.

Семенівську райдержадміністрацію очолив 39-річний Денис Буданов. Колишній АТОвець, голова Семенівського районного осередку Чернігівської обласної федерації хортингу СК «Клейноди».

Головою Новгород-Сіверської райдержадміністрації став Тарас Молочко. До цього працював в державній організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Чернігівській області», був його гендиректором. Працював у Деснянському управлінні водних ресурсів.

Головою Ніжинської райдержадміністрації став колишній працівник поліції Григорій Ковтун. Григорій Костянтинович працював керівником Славутицького міського поліцейського відділу, був заступником начальника територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Новим головою Менської райдержадміністрації призначено 44-річного Євгена Соловйова. Мешкає у Кременчуці Полтавської області. Має три вищі освіти. Із 2001 по 2016 рр. працював на різних посадах у нафтогазовому секторі. Є засновником громадської організації «Правозахисна група «Порада»». До речі, подавав свою кандидатуру на посаду голови Менської та Ніжинської райдержадміністрацій.

В Сосниці державну адміністрацію очолив Сергій Хоменко.

Головою Носівської райдержадміністрації стала 42-річна Олена Кундюба. З 1999 року працювала на посаді слідчого Носівського РВ УМВС у Чернігівській області. З 2007 на різних державних посадах в райдержадміністрації.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)