|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:35 | 06.15.2024

Кому гараж за ціною сільського туалету?

Війна грабунку не перешкода! Щоправда, торговці державою з Фонду державного майна назвали цей грабунок красивим словом «мала приватизація».

Наскільки вона ефективна і як наповнює бюджет – можна бачити із смішних сум, за які продають майно, що належить державним органам. Так, Регіональне відділення Фонду державного майна по Київській, Черкаській та Чернігівській областях виставило на торги капітальний одноповерховий гараж на три бокси, площею 81,4 квадратного метра. Будівля розташована у центрі Сосниці по вулиці Виноградського 12-б. Гараж раніше належав Управлінню Державної казначейської служби України у Сосницькому районі. Торги стартують першого грудня з ціни 10 264 гривні.

 

Фонд державного майна продає в Сосниці одноповерхову цегляну будівлю гаража на три бокси, загальною площею 81,4 квадратні метри, з двома оглядовими ямами.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій до 30 листопада до 20:00.

Дата аукціону без умов – 1 грудня 2023 року.

30 11 234

Чим не готове приміщення для СТО?

 

Стартова ціна – 10 264 гривень – це вартість оцінки споруди. Відповідну довідку приклало Управління державної казначейської служби України у Сосницькому районі.

Згідно з правилами, ще до початку аукціону учасники мають подати свої закриті цінові пропозиції. Потенційні покупці не знають, чи є ще конкуренти та не бачать ставки один одного. Електронна торгова система ранжує ставки учасників від найменшої до найбільшої і той, хто зробив найвищу (закриту) цінову пропозицію, має право останнього ходу в кожному з раундів. Це дає йому найвищі шанси на перемогу.

Аукціон розпочинається, коли на торги зареєструвалося щонайменше двоє учасників. Проте в певних напрямах лот може викупити єдиний зареєстрований учасник за тією ціною, яку він запропонував. Протягом трьох раундів, які тривають по 3 хвилини, учасники змагаються за лот та підвищують свої ставки. Коли аукціон завершується, вся інформація про учасників розкривається.

30 11235

Всередині кожного боксу - оглядова яма

 

Трираундовий «англієць» – найпоширеніший різновид аукціонів у системі, за допомогою якого можна продати або придбати будь-який актив: орендувати вагон або купити дозвіл на користування надрами.

Нагадаємо, це не перша будівля, яку ФДМУ продає у Сосниці. Так, нещодавно в містечку через систему торгів купили приміщення колишньої ветеринарної дільниці за 10,1 тисячі гривень. Площа будинку склала 197 квадратів. На території дільниці є сарай, який раніше використовували для піддослідних тварин, 63,4 квадратного метра, сарай-гараж на 81 квадратний метр, утеплювальна камера 4,6 квадрата, два погреби на 11 і 7,4 квадратів.

І сміх, і гріх!

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)