|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:41 | 03.03.2024

На вулицях Прилук стане світліше

У Прилуках нарешті почали замінювати старі перегорілі лампи у вуличних ліхтарях на нові. Задля цього з міського бюджету було виділено близько 200 тисяч гривень, за які планується придбати 1300 нових ламп.

1asvit1Прилуки зараз перебувають у, так би мовити, політичному колапсі. Тут досі заблокована сесійна робота, не прийнятий бюджет громади і тим самим гальмується виділення та розподіл бюджетних коштів відповідно до її потреб. Та на засіданні виконавчого комітету чиновникам все ж таки вдалося знайти компроміс і виділити кошти на освітлення міста. Попередньо голови всіх мікрорайонів Прилук порахували, скільки ламп у ліхтарях зовнішнього освітлення потребують заміни, і, відповідно, на їх закупівлю і виділили гроші.

«Нам вдалося вирішити питання, виділити кошти, треба дякувати всім членам виконавчого комітету, бо це практично було вирішено на його засіданні. Ми таку можливість знайшли, виділили близько 200 тисяч гривень для того, щоб придбати лампи для освітлення і замінити всі перегорілі лампи на вулицях нашого міста на нові, – говорить міський голова Прилук Ольга Попенко. – На сьогодні придбано 1300 ламп. Це близько 95% від тієї кількості, яка наразі необхідна. Решту теж докупимо. Хочу запевнити усіх прилучан, що хвилюватися не варто. Комунальне підприємство «Міськсвітло» працює дуже відповідально, і, я думаю, тижнів за два всі роботи по заміні ламп будуть виконані на всіх вулицях».

Модернізація системи вуличного освітлення у Прилуках стартувала шість років тому: освітлення встановили там, де раніше його ніколи не було. Зокрема йдеться про 250 прилуцьких вулиць, провулків, в’їздів в усіх мікрорайонах. Проте в місті й досі є вулиці без освітлення. І коли люди, які там живуть, «вийдуть із темряви» – поки невідомо.

1asvit2

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)