|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:24 | 10.16.2021

Відшкодування втрат поповнює бюджети

З початку 2021 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва бюджети Чернігівської області отримали 871 тис. гривень.

1zemzemЗ початку поточного року на території Чернігівської області було вилучено із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 23,93 га земель (сільськогосподарські угіддя, рілля).
За цей період нараховано втрати сільськогосподарського виробництва у сумі 1,933 млн грн. Фактично до бюджетів різних рівнів надійшли кошти у сумі 871 тис. гривень.
Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Чернігівської області сумарно акумульовано 13,676 млн грн. З них на обласному рахунку – 3,212 млн грн, на рахунках міст обласного підпорядкування – 1,572 млн гривень, на рахунках місцевих рад – 8, 063 млн грн, на рахунках районних рад – 827 тис. гривень.

Довідково:
Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, втрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, зумовлені вилученням сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників, підлягають відшкодуванню і зараховуються до відповідних бюджетів у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України.
Кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Схожі матеріали (за тегом)