|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:36 | 10.19.2021

5000$ за інформацію про вимагання

Чернігівській міський голова Владислав Атрошенко 25 травня на розширеній нараді оголосив винагороду в розмірі 5 тисяч доларів за будь-яку інформацію щодо поборів, якими начебто займаються місцеві служби за послуги процедурного характеру. А це близько 140 тисяч гривень за нинішнім курсом.

1abaksesІдеться про надання за певні кошти дозволів на розташування точок із продажу кави, «вирішення» питань про узгодження будинкових фасадів, їхніх кольору та форми, зовнішнього вигляду літніх майданчиків кафе тощо. Міський голова натякнув, що до нього дійшла певна інформація про те, що комунальне підприємство міськради «Муніципальна варта» вибудовує «специфічні» стосунки з представниками бізнесу.

«Я призначаю ціну особисто – 5 тисяч доларів за достовірну інформацію про те, хто, коли і за яких обставин вимагав гроші за будь-які дії дозвільного, процедурного характеру, – сказав Владислав Атрошенко. – Я до всіх керівників звертаюсь: жодних специфічних відносин з будь-ким із простих мешканців чи бізнесменів. Я особисто вам гарантую в таємному або в будь-якому режимі виплату 5000 доларів з власної кишені за будь-яку інформацію про спроби поборів».

До речі, оголошення подібної винагороди – це не новина для Чернігівщини. Під час останніх виборів до місцевих рад генеральний директор ТОВ «Земля і Воля» Леонід Яковишин таким способом боровся з підкупом виборців. Аграрій з власної кишені пропонував п’ять тисяч гривень кожному, хто повідомить достовірне прізвище давача грошей за «правильне» голосування та в присутності правоохоронців напише заяву про факт підкупу виборця.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)