|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:57 | 10.19.2021

Ремонт доріг області в розпалі

У Чернігівській області в рамках Програми «Велике будівництво» заплановано відремонтувати понад 90 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення. В тому числі — 16 об’єктів поточного середнього ремонту.

1akulykНа одному з них — дорозі О251002 Бакланова Муравійка – Орлівка (між Іванівською та Куликівською громадами) нині продовжуються ремонтні роботи на ділянці протяжністю 5,2 км. Зокрема, підрядна організація здійснює влаштування вирівнюючих шарів основи із щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару з асфальтобетону. За словами місцевих жителів, зазначена дорога дуже мальовнича і після ремонту дорожнього покриття зможе стати ще однією локацією для фотосесій на Чернігівщині.
1adornsНещодавно на дорозі О250920 Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка з під’їздом до с. Баранівка на ділянці км 37 + 300 - км 46 + 000 розпочався поточний середній ремонт. Ця дорого сполучує населені пункти та старостати новоствореного укрупненого Новгород-Сіверського району. Дорога не ремонтувалася вже понад 30 років. Нині ж силами підрядної організації вже прибрані зайві зелені насадження та проведено роботу з планування узбіччя. Наразі на ділянці протяжністю 5 км ремонтниками здійснюється влаштувуння вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару з асфальтобетону.
На 2021 рік в рамках програми "Велике будівництво" в Чернігівській області запланована реалізація 34 проєктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності.
З них 28 проєктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 90,01 км. В тому числі: 1 об’єкт  – капітального ремонту дороги, 16 об’єктів – поточного середнього ремонту, 11 об’єктів  – капітального ремонту мостів, 6 проєктів на вулицях і дорогах комунальної власності в населених пунктах загальною протяжністю 7,92 км, в тому числі реконструкція 2 об'єктів та поточний середній ремонт 4 об'єктів.
Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, по яких проходять туристичні маршрути.

Схожі матеріали (за тегом)