|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:50 | 10.28.2021

Хто саботує Президентську програму на Чернігівщині?

Майже 80% коштів отриманих із держбюджету на виконання Президентської програми «Велике будівництво» осіли на рахунках Чернігівської облдержадміністрації. Мова йде про сотні мільйонів гривень, які не дійшли до підрядника. А без грошей, зрозуміло, роботу ніхто виконувати не буде.

Програма «Велике будівництво», яку ставить у приклад нинішній очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко і на якій робить свій особистий піар як політик – просідає. Відомий експерт та аналітик Юрій Голик опублікував рейтинг виконання «Великого будівництва» – тільки сухі факти та цифри!

Виходячи з аналітики, Чернігівська область третя в антиретингу після Києва та Полтавщини по освоєнню коштів. Гроші є, але вони зависли на рахунках в ОДА! Мова йде про сотні мільйонів гривень, які не дійшли до підрядників. Так, із початку року в область з державного бюджету зайшло 445 мільйонів 741 тисяча гривень, а з них освоєно тільки 91,5 мільйони – дещо більше 20% від суми. Виникає питання: чому і навіщо в ОДА притримують кошти, адже без грошей ніякі дороги ремонтуватись не будуть? Те, що ми бачимо зараз, у військових називається диверсія. За це не тільки з роботи виганяють! Сподіваюсь, під час чергового візиту, що от-от відбудеться, Президент спитає у пана Прокопенка, чому гроші «просіли» на рахунках ОДА.

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)