|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:48 | 06.23.2024

В Анисові відкрили «Зелену сцену»

У селі Анисів Іванівської громади в місцевому парку біля Будинку культури відкрили «Зелену сцену». Ідея її створення належить учням 8 класу місцевого ліцею. Саме вони написали грантовий проект «Зеленої сцени» і виграли його.

Ще в минулому році дві команди учнів Анисівського ліцею брали участь у конкурсі від Фонду SavED. Діти розробили і написали два грантові проекти. І ідея команди TOP TEAM про відновлення в Анисові «Зеленої сцени» сподобалася організаторам.

«Дві команди школярів із нашого ліцею торік узяли участь у конкурсі від Фонду SavED. Наші школярі завдяки цьому проєкту вчилися писати гранти, проходили навчання онлайн, їздили до Києва. І одна з цих команд перемогла, – розповіла директорка Анисівського ліцею ім. І. Франка Наталія Ігнатенко. – У нас була «Зелена сцена», проте вона вже була старенька. Тому школярі вирішили створити нову для всіх жителів громади».

7686776554564564564564565

За грантові кошти була побудована сама сцена, придбані лавки, ліхтарі та камери спостереження. А от банер придбали за рахунок благодійників.

І після кропіткої роботи мрія багатьох анісівців здійснилася: у їхньому селі з’явилася нова, сучасна «Зелена сцена» – місце для відпочинку і дозвілля для всіх мешканців села.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)