|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:37 | 07.15.2024

Благодійний вечір від випускників

У селі Стольне Менської громади випускники 11-го класу місцевої школи зробили свій випускний вечір благодійним. Відвідати це свято діти запросили своїх односельчан. Проте, аби на нього потрапити, потрібно було задонатити для ЗСУ.

Учні Стольненської школи, як, власне, і жителі цього села, дуже багато волонтерять на потреби армії. Від початку повномасштабного вторгнення вони всіма можливими способами допомагають нашим воїнам. Неодноразово у школі проводилися благодійні ярмарки та концерти, на яких діти, вчителі та всі небайдужі жителі села збирали кошти на потреби Збройних сил України. Тому не дивно, що діти, які знають, кому завдячують змогою вчитися, вирішили провести свій випускний вечір з користю.

Традиційно в сільських школах на випускний вечір приходять майже всі місцеві жителі. Так вже заведено, не є винятком і Стольне. Тож діти вирішили, що це чудова можливість хоч якось віддячити нашим захисникам, завдяки яким, власне, цей вечір став можливим.

567567345645645345454563456

Тож на вході до зали, де відбувався святковий концерт, учні школи поставили скриньку, в яку кожен бажаючий міг задонатити будь-яку суму, аби отримати можливість відвідати свято.

«На благодійному випускному вечорі було зібрано 12 тисяч гривень на допомогу ЗСУ. Гроші передали волонтеру Олексію Прищепі з Мени, – написала директорка Стольненської школи Олена Шумейко. – Він допомагає військовим ЗСУ з нашої громади. Дякуємо всім, хто був із нами, дякуємо нашим воїнам за можливість провести родинне свято в спокої. А вам, дорогі випускники, бажаємо успіхів у дорослому житті, у добру путь, наші найкращі! Слава Україні!».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)