|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:02 | 06.12.2024

Мінна безпека учнів Чернігівщини у фокусі уваги Посольства США в Україні

15 січня 2024 року на базі Андріївської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради стартував гуманітарний проєкт “Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів”.

Проєкт реалізовується під координацією обласного Управління освіти і науки за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. У ході цього проєкту планується провести заняття з мінної безпеки для учнів і педагогів 20 закладів середньої освіти Чернігівської області. Організацію і проведення занять з мінної безпеки забезпечує тренерський склад громадської організації “Ліга офіцерів”, який пройшов відповідний курс підготовки у Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.

У відкритті проєкту взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Лідія Гаєвська, уповноважені представники Збройних Сил України, менеджер проєкту Андрій Коренько та директор Андріївської гімназії Тетяна Безлюдна.

У вітальному слові з нагоди старту проєктної діяльності в Чернігівській області була відзначена надзвичайна актуальність для регіону систематичного навчання педагогів і учнів правилам мінної безпеки. Також усі учасники церемонії відкриття проєкту висловили подяку уряду США за підтримку у вирішенні гуманітарних проблем територіальних громад Чернігівщини, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.

Нагадаємо, що, крім Чернігівської області, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні у 2023/2024 навчальному році виступив фундатором в організації проведення занять з мінної безпеки у 160 закладах середньої освіти Київської області.

457876867867

Схожі матеріали (за тегом)