|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:11 | 06.12.2024

Дроздівка працює на перемогу!

Дроздівка працює на перемогу!

Мешканці села Дроздівка згуртувалися і з усіх сил силами допомагають волонтерам забезпечити наших воїнів всім необхідним. Люди і маскувальні сітки плетуть, і шкарпетки в’яжуть, і труси шиють, і нарізають фліс для поясів під бронік і ще багато всього.

 546566786755555

У селі Дроздівка Куликівської громади допомагають воїнам мало не в кожній хаті. Хоча селяни не так давно приєдналися до когорти куликівських волонтерів, проте встигли вже сплести не одну маскувальну сітку, які сьогодні є дуже необхідні.

«Я давно знаю завідувачку Дроздівського будинку культури Людмилу Джолу та її доньку. І десь пару тижнів тому під час нашого спілкування сказала, що потрібна допомога в плетінні маскувальних сіток для наших хлопців. І дівчата зголосилися допомогти, – розповідає засновниця Благодійного Фонду «Живиця» Інна Василенко. – Наступного дня я привезла їм спанбонд, основу під сітки вони сплели, і я була здивована тим, скільки людей прийшли на допомогу. 27 чоловік прийшли плести сітки, окрім цього, багато хто працює вдома. Адже жителі Дроздівки не лише плетуть маскувальні сітки, але і в’яжуть шкарпетки нашим захисникам та шиють спідню білизну. За два минулі тижні я забрала у них і передала хлопцям три готові сітки, і вісім ще на підході. Також завершують роботу над великою сіткою для нашого ППО – розмір 10 на 12 метрів. А ще минулого тижня жителі Дроздівки зібрати кошти і придбали генератор, який ми передали хлопця на Схід!

Я дуже пишаюсь людьми, які не стоять осторонь і допомагають нашим хлопцям. Дякую за вашу працю!»

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото Інни Василенко

Схожі матеріали (за тегом)