|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:59 | 04.23.2026

Відомі футболісти взяли під опіку Михайло-Коцюбинський ліцей

Минулого тижня відомі футболісти, амбасадори фонду UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Зінченко відвідали ліцей в селищі Михайло-Коцюбинське, який у березні минулого року російський військові обстріляли ракетами.

У перші дні повномасштабного вторгнення селище Михайло-Коцюбинське опинилося в окупації. У сховищі місцевого ліцею ховалися близько 100 осіб, з яких третина – діти. Найменшій дитині було всього два місяці.

На початку березня 2022 року російські військові поцілили ракетами у ліцей, внаслідок чого загинула одна людина. Укриття ліцею уціліло, а сама будівля навчального закладу зазнала чималих руйнувань – 90% даху, перекриття, кабінети фізики, інформатики, хімії були повністю зруйновані.

futbolisty

Олександр Зінченко та Андрій Шевченко біля зруйнованих стін ліцею

 

Тож зірки українського футболу вирішили допомогти навчальному закладу із відбудовою після окупації та обстрілів. Обидва гравці, які є амбасадорами проекту UNITED24, зустрілись із главою держави, а також анонсували благодійний поєдинок у Лондоні, метою якого є збір коштів для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині.

Футбольний матч Game4Ukraine відбудеться у Лондоні 5 серпня 2023 року.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)