|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:37 | 10.03.2022

Амбулаторію в Кобижчі будують… не поспішаючи

Згідно зі спроможною мережею первинної медичної допомоги в сільській місцевості, розробленою Мінрегіонбудом України, на Чернігівщині вже цьогоріч введуть в експлуатацію 21 сільську лікарську амбулаторію.

Всі лікувальні заклади будують за типовим проектом по всій Україні, тож схожі між собою. Амбулаторії будуть забезпечені не лише необхідним медичним устаткуванням, а й транспортом для лікарів. Так, принаймні, обіцяють можновладці.

Кілька разів навідалися на будівництво сільської амбулаторії у селі Кобижча, що на Бобровиччині, і жодного разу не застали бригаду. За останній місяць ніяких зрушень у самому будівництві теж не помітили. Поцікавилися у старости села Дмитра Лесенка, чому не працюють будівельники. Дмитро Володимирович зауважив, що замовником робіт є обласне управління капітального будівництва. Будують за кошти державного бюджету в рамках програми «Сільська медицина». Повна вартість проекту 5 мільйонів 862 тисячі 580 гривень.

Screenshot 87

 Картина - незмінна...

«Чому останнім часом будівельні роботи не проводяться самому цікаво. Начебто змінилася бригада. Важко контролювати, коли ти по суті не маєш ніякого відношення до будівництва. Спитати з когось я не маю права, бо не є замовником робіт», - прокоментував Дмитро Володимирович.

У Бобровицькій міській раді повідомили, що на 28 травня на будівництво Кобижчанської амбулаторії освоєно 1 мільйон 323 тисячі гривень.

«З тих пір здається ніхто нічого не робив. Однак до кінця року амбулаторію вже мають здати в експлуатацію», - повідомила начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою Бобровицької міської ради Світлана Дудар.  

В області запевняють, що особлива увага приділяється чіткому виконанню календарного графіку робіт. Тоді виникає питання: чому ж доки в Іванівці та Киїнці Чернігівського району ведуться покрівельні роботи, у Кобижчі навіть будівельників на місці не можна застати?

Сніжана БОЖОК, фото автора

Схожі матеріали (за тегом)