|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:31 | 11.28.2023

Допомога від людей чекає відправки просто неба Допомога від людей чекає відправки просто неба

Потрібне приміщення для зберігання речей військовим

Минулого тижня невтомні бобровицькі волонтери відправили чергову машину на Схід, вщент забиту допомогою декільком бригадам.

Чого тільки не повезли хлопцям: одяг, буржуйки, спальники, взуття, засоби гігієни, ліки і, звичайно, безліч смаколиків. Все це збирає Оксана Харченко з Бобровиці (про неї «Чернігівщина: новини і оголошення» писала у № 29 від 29 вересня) разом з небайдужими жителями Бобровиччини.

«Щоразу запитів від наших захисників стає все більше і більше. Тому дуже важливо згуртовуватися, дбати про наших хлопців і старатися допомогти максимально хто чим може, – говорить Оксана Харченко. – Хотілося б, щоб усі розуміли, що коли я виставляю пост по потребах або звертаюся особисто, то я це роблю, тому що це потрібно хлопцям – причому, як завжди, потрібно на вчора, а не на завтра. Особливо наша допомога потрібна тим, хто зараз на передовій: захисникам необхідний теплий одяг, шкарпетки, білизна, ковдри, спальні мішки, буржуйки, ліхтарики, ліки, їжа. Все це вдається збирати і робити тільки завдяки нашим небайдужим людям. За це їм окрема безмежна дяка.

1aburg2

Буржуйки від бобровицьких волонтерів поїхали на передову

 

Але все це треба десь зберігати. Зараз нам критично не вистачає складського приміщення для зберігання чи навіть фасування цієї допомоги нашим військовим. Поки що все це зберігається у мене в салоні. І це ускладнює мою основну роботу, бо чим ближче до відправки, тим більше коробок з’являється у приміщенні. А ще ж, окрім тих коробок, люди зносять хлопцям консервацію, овочі, наші підприємці привозять продукти для того, аби дівчата пекли, смажили і варили їжу хлопцям на передову. А ще – метал для буржуйок і порожні балони. Все це несуть або в салон, або під салон. І тому нам дуже потрібне приміщення, просто необхідне! Бо ж зараз морози починаються, овочі і консервацію тримати на вулиці не зможемо, а все це у мій салон просто не вміститься. Також дівчатам було б краще готувати, коли всі продукти були б в одному приміщенні. Зараз же вони в себе по домівках збирають, а потім все зносять. Плюс холодильник треба десь поставити чи морозильну камеру, адже і м'ясо, і сир на пиріжки приносять. Люди ж зносять продукти постійно, а їздимо ми раз на два-три тижні, і все це повинне десь зберігатися. Тому приміщення дуже потрібне, без нього ми просто не зможемо це все зберігати, а як наслідок – менше всього необхідного зможемо доставити військовим».

1asalon

У салоні Оксани Харченко ніде яблуку впасти

 

Приміщення потрібне будь-яке, аби було світло і тепло. Не обов’язково складське – це може бути навіть звичайний приватний будинок. Оксана говорить, що готова сплачувати за нього оренду. Адже сьогодні саме відсутність відповідного місця дуже ускладнює роботу цим невтомним бобровицьким «помагайкам».

«Приміщення це дуже потрібне всім нам, потрібне для того, аби ми більше усього могли відвезти нашим хлопчикам, – говорить Оксана. – Їм зараз там дуже важко, і наш обов’язок – зробити все, що в наших силах, аби допомогти. А ми допомагаємо (якщо, звісно, можемо) всім, від кого приходять запити. Зараз найгарячіше на Бахмутському напрямку – саме туди їздили минулого тижня. І я дуже хочу подякувати всім, хто постійно допомагає. Окрема дяка нашим безстрашним водіям, які безвідмовно їдуть до наших хлопців за тисячі кілометрів, тим, хто забезпечує ці поїздки пальним. Дякую підприємцям, які ніколи не відмовляють, діткам нашим, які малюють малюнки і печуть смаколики. Відділу культури і туризму Бобровицької міської ради, які шиють труси, плетуть сітки і допомагають фінансово. Дякую жителям Бобровиці і сіл Соколівка, Бірки, Мочалище, Рокитне, Красне, Сухиня, Макарівка, Новобасанській громаді. Ви неймовірні, швидкі і відповідальні.

Особлива подяка моїм безвідмовним помагайкам і невтомним бджілкам, які мене підтримують з 24 лютого день у день, які мене чують і терплять і вдень, і вночі – це колектив дитячого садочка «Золотий ключик» і прихожани храму Архістратига Михаїла.

Наші захисники заслуговують на найкращий тил. Кожен з них міг би сидіти вдома, але вони там, захищають нас та наші сім’ї. Тому тільки разом – до перемоги! За дві останні поїздки було зварено і доставлено на передову більше ста буржуйок. Дякую, мої найкращі, за ваш труд і тепло для хлопців».

Якщо хтось захоче допомогти – звертайтеся за номером +380671924434.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото Оксани Харченко

Схожі матеріали (за тегом)