|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:41 | 05.21.2024

Боса дитина блукала під коліями

Поліцейські Прилуччини за недогляд за дітьми притягнули нетверезих батьків з Линовицької громади до адміністративної відповідальності та вилучили у них двох дітей.

koliiУ неділю близько 17 години до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці біля залізничних колій блукає дитина без батьків. Небайдужа місцева мешканка зазначила, що дитина загубилася і не може назвати адресу поживання, адже має вади мовлення. На місце події негайно виїхали патрульні та працівники ювенальної превенції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області. Правоохоронці помістили 6-річну дитину до службового автомобілю та зігріли, адже хлопчик перебував босоніж на не мав теплого одягу.
Менше ніж пів години знадобилося правоохоронцям аби встановити місце проживання дитини та розшукати батьків хлопчика, котрі у цей час перебували вдома у нетверезому стані. Батьки спали та не могли пояснити де знаходиться їх син. Крім цього, в будинку перебував ще і 10-річний брат хлопчика. Ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей вилучили дітей з родини та тимчасово помістили до навчально-реабілітаційного центру. Поліцейські склали на батьків адміністративні матеріали за статтями 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення та за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Схожі матеріали (за тегом)