|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:08 | 06.06.2023

Бахмаччанину, який голіруч зупиняв танки, подарували електровелосипед

Пам’ятаєте відео з чоловіком, котрий кидався з велосипедом під російські танки в Бахмачі? Воно облетіло ввесь світ! Героя звати Сергій Шевченко! У минулому – командир танка. Чоловік без зброї став перед колоною танків рашистів і упродовж кількох хвилин стримував її рух. Зокрема, закрив собою оглядові триплекси механіка-водія і таким чином позбавив ворога видимості шляху.

Під час війни наші люди показують приклади неймовірного героїзму. Цивільні голіруч зупиняють танки, військові нищать ворога, навіть коли сили нерівні. Так, у лютому Сергій Шевченко вийшов назустріч колоні ворожої бронетехніки, яка рухалася вулицями нашого Бахмача.

«У той момент я не думав про себе. Емоції обурення та гніву зашкалювали. У минулому я – танкіст, командир танку, і коли побачив, як ворог просувається рідним містом, виникло єдине бажання – зупинити, хоч і голіруч», – скромно говорить про свій вчинок Сергій Михайлович.

За героїзм і самопожертву, проявлені під час проходження механізованих колон країни-агресора територією міста Бахмача, міський голова Павло Шимко подякував Сергію Шевченку та вручив подарунок – електровелосипед.

1avelik

Бахмацький міський голова Павло Шимко і Сергій Шевченко

 

«Слова вдячності адресуємо Сергію Риженку, керівнику місцевого сільгосппідприємства, за сприяння якого і був придбаний цей подарунок, – зазначив міський голова. – Завдяки нашим героям Україна переможе! Віримо в ЗСУ і віримо в перемогу!».

 

Святослав ЖОЛУДЬ, фото Бахмацької міської ради

Схожі матеріали (за тегом)