|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:30 | 04.23.2024

Двоє лікарів отримали квартири

Напередодні Нового року відразу в двох громадах було виділено житло для медиків. Так, квартири отримали ортопед-травматолог із Корюківки та анестезіолог із Ніжина.

rvartyrsВже не перший рік громади області виділяють кошти на придбання квартир для медиків. Таким чином громади намагаються заохотити молодих спеціалістів лишатися в них на роботу. Так, минулого тижня свою службову квартиру отримав лікар ортопед-травматолог КНП «Корюківська центральна районна лікарня» Ілля Удовенко. Він родом із села Величківка Корюківського району. Певний час він проходив інтернатуру в хірургічному відділенні Корюківської ЦРЛ, де працює досі. Увесь цей час лікар винаймав житло, але відтепер матиме свою комфортабельну квартиру.

Ключі від власного житла також отримав лікар із Ніжина. Однокімнатну відомчу квартиру тепер має лікар-анестезіолог КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені М. Галицького» Михайло Білоконь. Це кваліфікований фахівець, який майже 28 років працює у системі охорони здоров’я Ніжинського краю.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)