|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:16 | 09.26.2022

Працевлаштовано майже 12 тисяч

Як інформує обласна служба зайнятості, за 11 місяців 11,7 тисяч  громадян області знайшли роботу за направленням служби зайнятості, з них майже 16% - оперативно, до набуття статусу безробітного.

sluzayСлужба зайнятості сьогодні значно розширила зону пошуку роботи та персоналу, працюючи на засадах рекрутингу, тобто на повному ринку праці. На замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування організовується професійне навчання безробітних. Протягом січня-листопада поточного року опановували нову професію чи підвищували кваліфікацію 2,4 тис. безробітних громадян. Вчаться вони не лише у навчальних закладах області, а і в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які діють в 11 областях України та здійснюють навчання за 95 ліцензованими робітничими професіями та багатьма напрямами курсів цільового призначення. Дієвою формою матеріальної підтримки безробітних є громадські та інші роботи тимчасового характеру, до участі у яких залучено 1,9 тис. безробітних області.
Загалом протягом січня-листопада 2021 року послугами державної служби зайнятості скористалися 33,2 тис. безробітних громадян, що перебували на обліку.  Станом на 1 грудня  2021 року в області налічувалось 9,1 тис. безробітних. Водночас роботодавці потребували 1,1 тис. працівників. Отже, на кожне вільне робоче місце претендувало 8 осіб.

Схожі матеріали (за тегом)