|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:13 | 02.01.2023

Щоб Чернігівщина стала зеленішою

У Городнянському держлісгоспі (одному з найкращих лісогосподарських підприємств Чернігівщини), а саме в Городнянському лісництві, відбулася обласна акція «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».

1lisosadПеред початком акції відбулася прес-конференція за участю почесних гостей. Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль розповів:
«Ця подія – амбітна, вона – складна, але посильна. Складається з двох частин: висадка одного мільярду нових дерев за три роки, а друга – це збільшення площі лісів на один мільйон гектарів за десять років.  Це –  цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Екологічна ініціатива важлива не тільки для лісівників, а й для майбутніх поколінь. І зараз долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен. Станом на 30 жовтня у нас висаджено вже 22 мільйони дерев".
Начальник Чернігівського ОУЛМГ Сергій Аніщенко подякував усім, хто прибув цього дня у Городнянське лісництво, щоб створити нові ліси. За два місяці осінньої лісокультурної кампанії в нашій області лісівниками буде створено 99 гектарів нових лісів та проведено лісовідновлення на площі 240 гектарів. Тобто буде висаджено один мільйон 600 тисяч дерев.
«Нам, лісівникам, приємно, що все більше мешканців Чернігівщини  долучають до таких суспільно важливих акцій, як «Створюємо ліси разом». До лісогосподарських підприємств звертаються жителі громад, особливо просять допомогти декоративно-садивним матеріалом. І це – чудово, що наші міста, селища та села озеленюються. КП «Чернігівоблагроліс» й інші лісокористувачі теж долучилися до цієї акції. В усіх лісогосподарських підприємствах області проходять акції «Створюємо ліси разом» за участю учнівських лісництв, школярів, студентів, військових, поліції, ДСНС, відомих спортсменів області, громад краю. І за це всім їм – велике спасибі!» – сказав Сергій Аніщенко.
Отже, цього дня, після майстер-класу з садіння лісу й інструктажу з охорони праці та техніки безпеки, який провів головний лісничий ДП «Городнянське лісове господарство» Максим Левкович, було висаджено 2,1 гектара сосни і берези.

Схожі матеріали (за тегом)