|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:57 | 08.12.2022

Подарували життя лісу

Понад 10 тисяч сіянців лісових культур висаджено у Любецькому лісництві ДП «Чернігівське лісове господарство» на площі 1,8 га. Екологічний захід відбувся у рамках кампанії «Створюємо ліси разом!».

1lisysadСтворювали ліси у дружній та злагодженій атмосфері представники Чернігівської ОДА, Департаменту екології та природних ресурсів та лісівники державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» разом із головним лісничим Володимиром Єленичем та лісничим Любецького лісництва Василем Пушком.
Власне, метою програми Президента України «Зелена країна» та Всеукраїнської акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» є поширення знань про ліси та їх важливість, масштабне збільшення лісистості у кожному регіоні нашої країни та підвищення екологічної свідомості громадян. Цьогорічна екоакція у рамках осінньої лісокультурної кампанії проходить із 1 жовтня до 30 листопада.
Перед початком відповідальної справи відновлення лісу для всіх учасників був проведений майстер-клас про технологію створення лісових культур.
«Ми робимо спільну справу для майбутніх поколінь: для безпечної екосистеми, для функціонування різних галузей економіки, для наповнення місцевих бюджетів, для примноження ошатних зелених лісів!» – переконані у лісгоспі. Тож лісівники щиро дякують усім за підтримку, хто посадив своє дерево та приєднався до екологічної акції.

Схожі матеріали (за тегом)