|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:13 | 08.03.2021

Володимира Зеленського через п’янство звільнили з роботи і позбавили річної премії

Протягом двадцяти років Володимир Зеленський працював на сучасних тракторах у ТОВ «Земля і воля», непогано заробляв, безплатним житлом його родина забезпечена.

110221Останнім для нього завданням було розчищання бобровицьких вулиць від снігових заметів. З виробничої бази виїхав рано вранці, трудився старанно, а потім ухитрився десь добряче хильнути. П’яну його роботу під обід помітили фахівці господарства, факт управління трактором у стані алкогольного сп’яніння зафіксували співробітники національної поліції. Відповідні матеріали подали до суду. Покарання не таке вже й суворе: 10 тисяч гривень штрафу і позбавлення на рік права управління транспортним засобом.

Але це не остаточний виховний урок для Володимира Зеленського: він через п’янство в робочий час, ще й перебуваючи за кермом трактора, звільнений з роботи і позбавлений річної винагороди в сумі 20 тисяч гривень. Для пом’якшення покарання п’яного за кермом у ТОВ «Земля і воля» не існує ніяких виправдань, ніяких минулих заслуг, ніяких «своїх» чи «родичів».

На жаль, пом’якшення (аж до виправдання), «помазане» великими грошима, присутнє у дорожньо-транспортних пригодах із людськими жертвами. А безкарність, безсумнівно, породжує нові й нові смерті на дорогах – статистика фронтова. Байдужість до багатотисячних смертельних втрат у ДТП цинічна самозаспокоєнням: не я і не мої рідні загинули через п’янюгу. Але хто дасть гарантію, що то – остання жертва, що п’яний водій ніколи не зустрінеться на вашому шляху – не доведи Господи?

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)