|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:38 | 06.25.2024

Будинок для молодої родини

В селі Красне Іванівської об’єднаної територіальної громади за кошти місцевого бюджету придбали житло для молодої родини у рамках цільової програми, яка діє в ОТГ. Ключі від нового будинку родині Лапіних вручили на минулих вихідних.

Будинок загальною площею майже 100 квадратів, господарськими будівлями та земельною ділянкою в три сотки був придбаний за 245 тисяч гривень за кошти сільської ради у рамках «Цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019-2021 роки».

Ініціатором придбання житла для цієї родини виступив голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус, депутати підтримали одноголосно.

Власниця нового житла, 20-ти річна Марина Лапіна не натішиться такому подарунку. Адже в дитинстві сімейне щастя обійшло дівчину і доля позбавила батьківської турботи та любові. Та сьогодні, вона сама мати, має чоловіка та дворічного синочка і впевнена, що тепер вони будуть впевненіше будувати плани на майбутнє.

Привітати з такою подією нових власників оселі прийшли голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус, заступник сільського голови Олена Швидка, староста села Красне Любов Салата, начальник служби у справах дітей Людмила Роззівако, депутати сільської ради та місцеві жителі.

«Це особливо тепле і душевне свято, адже ще одна молода родина отримала затишну оселю, – сказав Сергій Гарус. – Нехай у вашому тепер власному будинку завжди панувало щастя та добробут, батьківська любов та повага».

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)