|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:31 | 07.17.2024

"Весняний призов - 2020"

Саме такою була тема брифінгу військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка і його заступника – підполковника Вадима Лільчицького, що відбувся 10 червня 2020 року.

1viyskkoПеред початком заходу полковник Криворучко привітав медійників із професійним святом – Днем журналіста, подякував за порозуміння та співпрацю і побажав всього найкращого у їхній професійній діяльності.

У вступній промові військовий комісар оголосив учасникам заходу про планові завдання весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, акцентувавши на правових наслідках щодо порушення чинного законодавства, зокрема Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» та соціальні гарантії, які гарантує держава військовослужбовцю строкової службі та його родині.

Не оминув увагою полковник Криворучко і про певні особливості цьогорічного призову в умовах карантинних заходів, що запроваджено урядом на території України, запевнивши в тому, що всіх призовників буде протестовано на наявність в організмі вірусу і лише при негативному результаті їх буде відправлено до військових підрозділів. Певні заходи також запроваджуватимуться і на обласному збірному пункті, де призовники перебуватимуть мінімальний час.

Крім цього, підполковник Вадим Лільчицький зауважив на тому, що протягом останніх років значно збільшилась кількість призовників 18-19 років, які виявляють бажання піти на «строкову», незважаючи на те, що мають йти до війська лише за особистим бажанням…
Вчергове було наголошено на тому, що військовослужбовці строкової служби для виконання завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил не залучаються.

Наприкінці брифінгу журналісти мали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді та тлумачення чинного законодавства.

По завершенню брифінгу всі бажаючі відвідали обласний збірний пункт, де на власні очі побачили як саме здійснюється один із етапів призову – проходження призовниками медичної комісії.

Схожі матеріали (за тегом)