|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:27 | 05.21.2024

Є субсидія – буде безкоштовний лічильник

КП «Чернігівводоканал» безкоштовно встановлює лічильники води для мешканців багатоквартирних будинків, які отримують субсидію.

У Чернігові діє міська «Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки». Вона орієнтована на мешканців багатоквартирних будинків, які отримують субсидію на сплату комунальних послуг.

Відтак ті абоненти, які хочуть отримати безкоштовний лічильник на воду, мають стати в чергу, але перед цим заявник має надати: довідку про склад сім’ї; копію паспорта громадянина України; копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію правовстановлюючих документів на житло; отримувачі субсидії (не власники квартири) одночасно з заявою мають надати документи та їх копії, що підтверджують родинний зв’язок з власником такого житлового приміщення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, копію паспорта громадянина України).

Також члени сім’ї отримувача субсидії (власники квартири) мають надати письмову згоду на участь в Програмі останнього та встановлення приладів обліку у житловому приміщенні, що є їх власністю.

Заяву можна подати в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 14А. Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: 0-800-50-50-51 дод."3" (в тональному режимі).

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)