|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:03 | 06.23.2024

Анатолію Москаленку - 90!

10 квітня відсвяткував свій поважний ювілей голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Іванович Москаленко.

Screenshot 13З 90-річним ювілеєм його урочисто привітали цього дня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом із заступником голови обласної державної адміністрації Наталією Романовою та заступником Чернігівського міського голови Сергієм Фесенком. Від імені обласної ради Валентин Мельничук у цей святковий день побажав ювіляру найдорожчого - міцного здоров'я, невичерпної енергії, родинного затишку і добробуту, життєвої наснаги на довгі і щасливі роки, а також вручив цінний подарунок. За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді Чернігівщини, активну роботу з ветеранами області та з нагоди 90-річчя голову Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолія Москаленка нагороджено спільною Почесною грамотою обласної державної адміністрації і обласної ради. Після урочистої частини відбувся Пленум обласної організації ветеранів України, на якому було розглянуто питання звітів і виборів в обласній та первинних, міських, районних ветеранських організаціях.

До привітань ювіляра приєднується і "Чернігівщина":

Вельмишановний Анатолію Івановичу!

Сердечно і щиро вітаємо Вас з повнозерним ювілеєм – дев’яностоліттям від дня народження!

Кожний колосок з Вашого життєвого поля здобутий нелегкою і чесною працею, був добірним і щедрим на добро для людей, котрим Ви завжди віддавали пломінку снагу турботливого серця, принципово захищаючи інтереси людини праці, всіх тих, хто по-синівськи вірно служив Вітчизні і рідній землі на ратному і трудовому полі.

Усі жителі Придеснянського краю і сьогодні знають Вас, шановний Анатолію Івановичу як невтомного піклувальника про нелегкі життєві будні ветеранів війни і праці, ліквідаторів Чорнобильської аварії, всіх, хто чесно і самовіддано служив у лавах Збройних сил і правозахисних органів, хто до кінця виконав свій громадянський обов’язок перед Україною і прийдешніми поколіннями.

Тож зичимо Вам, Анатолію Івановичу, доброго здоров’я, людського щастя і нев’янучої енергії для звершення ще багатьох-багатьох добрих справ на благо ветеранів Чернігівщини!

Screenshot 14

Москаленко Анатолій Іванович - учасник бойових дій Другої світової війни, інвалід війни І групи, воїн-інтернаціоналіст (Чехословакія — 1968 рік, Ефіопія — 1997-1998 роки).

Освіта вища, закінчив з відзнакою Глухівський учительський інститут, Хабаровське артилерійське училище, Пермський державний університет, екстерном.

Має більше 60 років загального і громадського трудового стажу, з них 32 роки військового стажу. Працював колгоспником, вчителем, директором школи. З 1951 року по 1981 рік служив в Збройних силах СРСР. Пройшов службовий шлях від рядового до полковника, від командира взводу до військового радника Збройних Сил Ефіопії. З 1987 року працював на керівних посадах у ветеранських організаціях. З 2002 року перший заступник, а з 2003 року і до цього часу голова Чернігівської обласної організації ветеранів України.

Анатолій Москаленко бере активну участь у житті області, у патріотичному вихованні молодого покоління, призовної молоді, військових Збройних сил України. Співпрацює з обласною радою та облдержадміністрацією, іншими владними структурами щодо питань соціального і правового захисту ветеранів, вирішенню нагальних проблем старшого покоління області.

Голова ветеранської організації Нагороджений почесним знаком Міністра оборони України «За сприяння Збройним Силам України», начальником Генштабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України», а також має 6 орденів, із них 4 ордени України, 36 медалей, Почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства праці та соціальної політики, Державного комітету у справах ветеранів, Почесна грамота обласної державної адміністрації і обласної ради, Почесна грамота обласної державної адміністрації.

Схожі матеріали (за тегом)