|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:12 | 06.06.2023

Українська мова – легко!

В Чернігові розпочинає свою роботу волонтерський проект «Безкоштовні курси української мови». На безкоштовне вивчення та вдосконалення своїх знань з української мови та культури запрошують всіх охочих.

1kursyВ Чернігівській міській централізованій бібліотеці розпочався набір на новий навчальний рік «Безкоштовних курсів української мови». Цей волонтерський проект функціонує у нас з 2016 року. На курсах слухачі не лише вдосконалюватимуть знання української мови під керівництвом досвідчених викладачів, а й матимуть змогу зустрітися з цікавими людьми, визначними українськими письменниками та науковцями.

Ідея проекту «Безкоштовні курси української мови» народилася у 2012 році. Тоді громадські активісти та філологи об'єднались і організували широку мережу неформальних мовних курсів для тих мешканців України, які хотіли би вільно володіти державною мовою, але не мали можливості вивчити її або сприятливого мовного середовища, щоби підтримувати рівень.

За інформацією організаторів, запит на вивчення української мови щороку помітно зростає і сьогодні. «Безкоштовні курси української мови» оголосили набір у 17 містах України, серед них, як і в попередні роки, є й Чернігів.

«Навчання розпочнеться у жовтні і передбачає 36 академічних годин. Ми запрошуємо всіх, хто бажає перейти на українську, і тих, хто прагне полюбити мову», – інформують організатори.

Записатися на курси можна за телефоном 675-043.

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)