Букет із турботи: історія жінки, яка дарує красу
Друзі, ми продовжуємо наш щотижневий розіграш призів, який так подобається передплатникам газети «Чернігівщина». Цього разу пощастило прекрасній, талановитій жінці Тетяні Башинській з Корюківки.
Пані Тетяна взяла участь у нашому розіграші призів, передплативши «Чернігівщину» на 2025 рік; надіслала копію квитанції про передплату до редакції, вказавши свої ім’я, прізвище та по-батькові, адресу й номер свого мобільного телефону (шановні передплатники, зверніть, будь ласка, увагу на номер власного мобільного, це – важливо).
І цього разу їй посміхнулася фортуна, адже Тетяна стала переможцем нашого щотижневого розіграшу призів та одержала десять кілограмів цукру в подарунок!
Тетяна Башинська – мешканка Корюківки, що на Чернігівщині. Вона виховує доньку Софію та працює в місцевому магазині, а ще захоплюється флористикою, яку давно перетворила на справжнє мистецтво.
У магазині, де трудиться Тетяна, можна знайти і гарний одяг, і якісний посуд. Але покупці приходять не лише за цим – вони йдуть до неї. Бо вона завжди щиро підкаже, допоможе обрати подарунок, порадить, що краще підійде.
«Я люблю, коли люди йдуть від мене з посмішкою. Це для мене головне», – зізнається жінка.
Ще Тетяна майстерно створює букети. Вона збирає їх так, наче малює картини. З ніжністю, з увагою до кожної квітки. Її букети дарують на весілля, ювілеї, або просто – щоб сказати «дякую».
«Флористика для мене – як розмова з природою, спосіб передати емоції без слів», – каже Тетяна.

Попри зайнятість, жінка завжди знаходить час для доньки та батьків-пенсіонерів. Допомагає та підтримує в усьому. І хоч її день розписаний по хвилинах, вона не скаржиться: «У кожного свій ритм. Мій – швидкий, але мені він до душі».
Попри щоденну зайнятість і динамічний ритм життя, Тетяна завжди знаходить хвилинку для себе. У моменти тиші та відпочинку вона із задоволенням береться за улюблене читання – відкриває сторінки газети «Чернігівщина». Для неї це – не просто інформація, а спосіб залишатися на зв’язку з подіями в рідному краї, дізнаватися про людей, які живуть в Чернігівській області, і знаходити відповіді на важливі життєві питання.
«Передплачую і читаю газету «Чернігівщина» вже не перший рік, бо вона залишається джерелом перевіреної, дуже цікавої і справді об’єктивної інформації. В епоху стрічок новин і заголовків із кліками, приємно тримати в руках видання, де є живі історії про людей, котрі живуть поруч, – про наших героїчних військових, мужніх волонтерів, учителів, лікарів, фермерів…
Це – газета, яка не відриває від реальності, а навпаки – дає змогу відчути себе частиною громади. Я ціную її за колоритну мову, практичні поради, аналітику, щемливі історії. Газета – оригінальна, непересічна, зовсім не схожа на інші, така неповторна, тому я читаю її з великим задоволенням.
Це – видання з душею, де відчувається повага до читача. У світі, де так багато поверхневого, наша газета «Чернігівщина» залишається джерелом справжнього, правдивого. Тому я – завжди з нею, – говорить пані Тетяна. – Щиро дякую редактору видання Сергію Дзюбі і всьому колективу чудової газети «Чернігівщина» за таке велике, справжнє подвижництво, за патріотизм і чарівний талант! Тож бажаю працівникам «Чернігівщини» здоров’я, миру, добра, щастя та усіх гараздів!»
Валентина ЧОРНОБРИВЕЦЬ


