|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:45 | 02.21.2024

Під 50 мільйонів - на мости й об'їзди

За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури області, понад 48 мільйонів гривень підуть на добудову мостів та ремонт об'їздів.

56345356564Йдеться про три мости на дорозі Чернігів – Славутич, які почали капітально ремонтувати до початку повномасштабного вторгнення. Їх планують добудувати у 2024 році. Окрім того, заплановані аварійні роботи на двох тимчасових об'їздах: через річки Лисогір та Удай.
Конкретно, мова про три мости через суходіл на дорозі державного значення Р-56 Чернігів – Пакуль – контрольно-пропускний пункт "Славутич" – Чорнобиль (з під’їздом до Славутича). На них заплановано понад 17, 15 та 14 мільйонів гривень. На початку 2022 року там якраз йшли роботи із забивання паль. Потім почалась повномасштабна війна і та частина області була окупована. Після звільнення не було фінансування, щоб продовжити роботи. Наразі є потреба забезпечити нормально проїзд між Черніговом та Славутичем.
Роботи щодо тимчасових об'їздів - це реконструкції мостових переходів на автомобільній дорозі державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на російське місто Курськ) через річку Лисогір на 245 тисяч гривень та через річку Удай на 184 тисячі гривень. Будуть проведені саме аварійні роботи з забезпечення проїзду тимчасовими об'їздами біля недобудованих мостів.
Роботи розпочнуться у 2024 році, і, згідно зі строками, зазначеними у тендерах, мають завершитися до 31 грудня.

Схожі матеріали (за тегом)