|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:10 | 12.07.2022

Невдовзі новосілля у Новоселівці

У передмісті Чернігова незабаром відкриють модульне містечко

1amoducityУ селі Новоселівка під Черніговом, яке сильно зруйгували агресори, завершують укомплектовувати модульне містечко. Воно розташоване у Киселівській громаді і зможе розмістити 350 людей. Нині тут встановлюють меблі та підводять комунікацій. У кожному блоці будинку знаходяться кухня та їдальня, дитячі кімнати, санвузли та душові. У кімнатах будуть спальні місця для 4 осіб.
Наразі тут вже встановлюють меблі. У кімнатах передбачені ліжка, шафи, столи та стільці. До кінця тижня ці роботи мають завершити. Відповідні служби працюють над швидшим підведенням води, каналізації та електроенергії. Це розміщення тимчасове. Уряд, регіональна та місцева влада на сьогодні активно працюють над довгостроковими варіантами забезпечення людей житлом та відновленням пошкоджених домівок.
Заселення в помешкання відбуватиметься згідно зі списками, які самостійно формує територіальна громада. Спонсором та постачальником житлових блоків виступила Польща за програмою #PolandFirstToHelp.
Також продовжуються роботи зі встановлення ще одного містечка у сильно постраждалому від окупантів мікрорайоні Бобровиця.

Схожі матеріали (за тегом)